Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Платник "Марковщина", Солигорский р-н

Свернуть
X
 
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

  • Платник "Марковщина", Солигорский р-н

    Арендована Солигорским БООР. Стоимость на световой день 100 тысяч. Для членов БООР - 50 тысяч.
    Путевка на год - 500 тысяч.
    Ловля только с берега, ночью запрещена.
    Из рыбы - карп, амур, карась, линь, щука. Трофеи на сегодняшний год амуры 4кг.
    Тел 8(029)3564234 егерь.
    Нажмите на изображение для увеличения.

Название:	Маркаўшчына.jpg
Просмотров:	1
Размер:	181.1 Кб
ID:	3920488
    Расположение на схеме.Нажмите на изображение для увеличения.

Название:	Платник Марков&#10.jpg
Просмотров:	1
Размер:	108.8 Кб
ID:	3920489
    Последний раз редактировалось Tuchka; 22.07.2013, 00:16.
    Ёсць 2 бясконцасці: Сусвет и Бязглуздасць. Але, я не ўпэўнены наконт першага.
    ©А.Эйнштейн (На рыбалцы яшчэ больш пераконваешся ў другім).

  • #2
    Жаль на фидер не половишь. Сильно заросшее под водой

    Комментарий


    • #3
      Прыехалі даволі позна каля 10гадзіны.Пруд даволі прыгожы,ёсць і камыш і другая расліннасць,карацей "адчувальнасць яднання з прыродай ёсць"!Выбраў месца недалека ад заезда,бачна што насіжанае.Адразу зразумеў што рыбалка будзе цяжкаватай,ўсе вельмі заросша падводнай расліннасцю"ядлоўцам".Фідэр колькі ні кідаў,так месца і не знайшлось ТРАВА.Але ад берага і да метраў 17 больш менш чыста і можна лавіць.Закінуў 7мятровы мах"кукуруза-пярлоўка".Закарміўся -сыпучка Карась(часнок)+распараны камбікорм+пярлоўка+гранулы Лешч+камбікорм.Праз хвілін 10 паклеўка і першы амурчык на беразе.Падкідваю кукурузы і камбікорма і закідываю на кукурузу+камбікорм, і зноў амаль адразу паклеўка,яшчэ адзін амурчык.Падняўся даволі моцны вецер і стала халадаць.За гадзіну яшчэ некалькі карпікаў,а потым пачалось жахлівае здзеківанне белі.Мелкі карасік і платва,проста не давал апусціца нажыўкі.А ніякія спробы ад'дзелацца не спраўдзіліся.І кукуруза па 3 штукі імгнена абьядалась ці збівалась,толькі на чарвя ці на пук апарыка атрымлівалась засекчы гэту мелач.Пахалада даволі значна і сонца амаль знікла.Зразумела што не "амурава"надвор'е,але яшчэ некалькі характэрных паклевак было,але не рэалізованных.Прыехала некалькі рыбакаў,сталі не падалек і стала зразумела што пара дадому.Вынік каля 3кг.Карпікаў і мелач запусціў ў пруды каля дома.Амурчыкі не даехалі і таму пайшлі на жаронку.Будзем далей пазнаваць гэты вадаем які выдатная альтэрнатыва Любанскаму "кідалава".А,яшчэ,без грабель у многіх месцах а ні як,таму было заўважана некалькі мясцін дзе ўжо пастаянныя кліенты гэта зрабілі.
      Ёсць 2 бясконцасці: Сусвет и Бязглуздасць. Але, я не ўпэўнены наконт першага.
      ©А.Эйнштейн (На рыбалцы яшчэ больш пераконваешся ў другім).

      Комментарий


      • #4
        Размер амура/карпа какой в среднем? Будьте добры добавлять к отчетам фото. А то не отчеты получаются, а "рассказы у костра".
        Последний раз редактировалось DgL; 27.07.2013, 23:37.
        Кешбек с более чем 800 интернет магазинов(Беларусь, Россия, Китай, США) - http://fas.st/JzGYb3 (по моей рефералке премиум аккаунт(+30% кешбека с каждой покупки) на 7 дней) . Учимся тратить с умом;)

        Комментарий


        • #5
          Да нет там ничего после последнего замора,мелкая рыба осталась, я уже писал..................

          - - - Добавлено - - -

          Сообщение от Сержант Посмотреть сообщение
          Жаль на фидер не половишь. Сильно заросшее под водой
          Попробуй с лодки на фидер, только заякарись хорошенько.:D:D:D
          Клуб "МГ"

          Комментарий


          • #6
            Сообщение от DgL Посмотреть сообщение
            Размер амура/карпа какой в среднем? Будьте добры добавлять к отчетам фото. А то не отчеты получаются, а "рассказы у костра".
            Ўсе амуры былі 650-950гр,карпікі па 450-700гр.
            Ёсць 2 бясконцасці: Сусвет и Бязглуздасць. Але, я не ўпэўнены наконт першага.
            ©А.Эйнштейн (На рыбалцы яшчэ больш пераконваешся ў другім).

            Комментарий


            • #7
              Люди добрые, дайте хоть какую инфу по этому пруду. Какая там сейчас есть рыба, какие глубины. А то еду на соревы, и не знаю какие снасти, и какую прикормку брать на этот водоем.

              Комментарий


              • #8
                Побывал, я на этом унылом водоеме, не по своей конечно воле, по а воле судьбы. Ну что могу сказать, люди не ездите туда, там рыбы нет. Путевка стоит 200тыс сутки, а для членов БООР 100тыс. По словам рыболовова, который там ловил, за сутки на пять закидух 2 поклевки, рыбы 0. На соревнованиях, которые там проходили, максимальный улов за 3 часа был - 700грамм, половина участников, даже не видели поклевки. А кому всетаки повезло, увидеть покллевку, довольствовались единичными какрасикам, до 100гр, и микро красноперкой, грамм по 10.

                Комментарий


                • #9
                  Кто был в этом году на водоеме? есть люди,кто владеет информацией об платнике и о клеве?

                  Комментарий

                  Просматривают:

                  Свернуть

                  Обработка...
                  X