Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

КУРИЛКА ЧРБ 2015

Свернуть
X
 
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

  • КУРИЛКА ЧРБ 2015

    Тут можна выказаць сваё бачанне па Чэмпіянату Беларусі па мармышке 2015 года
    Рыболовно-спортивная команда "ФАВОРИТ"
    «Единственный способ стать умнее, играть с более умным противником». Вильгельм Стейниц

  • #77
    Сообщение от Dima profy Посмотреть сообщение
    А зачем тогда осознанно шли на такие результаты ?
    Повторяю - форс-мажор.

    Комментарий


    • #78
      Сообщение от Dima profy Посмотреть сообщение
      А зачем тогда осознанно шли на такие результаты ?
      Вы неяк не так мяркуеце. Ніхто "озознанно" не планаваў такіх вынікаў. Этапы павінны быць рознымі. 2 этапа былі на хуткай лоўлі дастаткова мелкай рыбы.Гэты этап - насупраць, 2-4 падлешчыка - 1 месца ў зоне. Гэта попыт, які не прап'еш. З улікам надвор'я наступныя Чэмпіянаты трэба планаваць на ўсходняй старане Беларусі, там няма ні ГК ні Мінскага мора. Таму такія этапы гэта падрыхтоўка да іншых нулей :).
      Прыродныя вадаемы гэтакія "каленцы" заўседы выкідваюць, што рабіць- каманда "ФАВАРЫТ" правела этап. Усе бачылі даты, іншых прапаноў не было. Тым больш удзельнікі зборнай Беларусі ўспомнілі, як лавіць на 10-13 м.
      Наогул, дыванныя эксперты мне не патрабуюцца. Сення мне ніадзіны спартовец не выказаў свае "супраць" па этапу, які мы камандай "ФАВАРЫТ" падрыхтавалі і зрабілі.
      Рыболовно-спортивная команда "ФАВОРИТ"
      «Единственный способ стать умнее, играть с более умным противником». Вильгельм Стейниц

      Комментарий


      • #79
        Сообщение от Аларом Посмотреть сообщение
        Вы неяк не так мяркуеце. Ніхто "озознанно" не планаваў такіх вынікаў. Этапы павінны быць рознымі. 2 этапа былі на хуткай лоўлі дастаткова мелкай рыбы.Гэты этап - насупраць, 2-4 падлешчыка - 1 месца ў зоне. Гэта попыт, які не прап'еш. З улікам надвор'я наступныя Чэмпіянаты трэба планаваць на ўсходняй старане Беларусі, там няма ні ГК ні Мінскага мора. Таму такія этапы гэта падрыхтоўка да іншых нулей :).
        Прыродныя вадаемы гэтакія "каленцы" заўседы выкідваюць, што рабіць- каманда "ФАВАРЫТ" правела этап. Усе бачылі даты, іншых прапаноў не было. Тым больш удзельнікі зборнай Беларусі ўспомнілі, як лавіць на 10-13 м.
        Наогул, дыванныя эксперты мне не патрабуюцца. Сення мне ніадзіны спартовец не выказаў свае "супраць" па этапу, які мы камандай "ФАВАРЫТ" падрыхтавалі і зрабілі.
        Цалкам згодзен. І вялікі дзякуй, за шыкоўна падрыхтаваны глубінны этап, які упэўнены пайшоў усім на карысць.

        Судил два дня зону А. Удручило, что никто не умеет уверенно ловить с тремя четырьмя перехватами, без этой техники, на таких глубинах очень тяжело. ИМХО.

        - - - Добавлено - - -

        Сообщение от Uri-urist Посмотреть сообщение
        Может и есть чему учиться, если лидеры одни и те же :-)
        Здоровая, и мудрая мысль!
        Последний раз редактировалось Stoubur; 23.02.2015, 07:55.

        Комментарий

        Просматривают:

        Свернуть

        Обработка...
        X