Сообщение от Bobr
Посмотреть сообщение
Нинапасёшся мабЫць во́нав
на даражэнны на такой напо́й.
Вось чЫм трэба зараз закупа́цса
анцікрЫзіснЫ нидараги́ кашто́внЫй ко́рЫснЫй напо́й, каштуе всяго 3,3 вонаў нашЫнскімі бЫ́нами, а в бутэ́льцЫ - аж цэлы яго литр.
Прокомментировать: