Сообщение от Павук
Посмотреть сообщение
Гульня з Шэрыфам атрымалася залішне нервовая, такога БАТЭ ў абароне я яшчэ не бачыў, адзін розыгрыш штрафнога ў выкананьні Брэсана з Юрэвічам, чаго каштуе... Але галоўнае зроблена - трюльнічак у скарбонку ўкінуты.
) быть в следующем райнде Лиги Европы ... ведь Киев с холландами хоть и ничейку не сгонял, что было бы в идеале, но и не проиграл ...
Прокомментировать: